22 878 18 75
hurtownia@paleta-art.pl
Rafał Kamiński
+48 603 319 603
rafal.kaminski@paleta-art.pl


ZALOGUJ SIĘ

Markery do Tkanin KREUL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Javana Texi Max to bardzo dobrej jakości niemieckie markery do malowania na tkaninach (bawełna, len, jedwab, dżins, batyst oraz inne materiały z domieszką bawełny). Zawierają farbę na bazie wody.

  • Pozwalają na łatwe i precyzyjne wykonanie skomplikowanych wzorów. Doskonałe do rysowania detali, tworzenia konturów oraz napisów. Pisaki wyposażone są w solidną końcówkę pozwalająca uzyskać linie grubości 2-4 mm, z której nie wycieka nadmiar farby.
  • W ofercie znajduje się 6 intensywnych, światłotrwałych kolorów (w tym biały).
  • Markery są nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci.
  • Stanowią idealne uzupełnienie tradycyjnych farb do tkanin w słoiczkach. Szczególnie dobrze współpracują z innymi farbami do tkanin z serii Javana.
  • Sposób użycia: Tkaninę na wstępie wyprać lub oczyścić i osuszyć.  Marker przed użyciem należy wstrząsnąć, a także nasączyć jego końcówkę farbą poprzez jej kilkukrotne wciśnięcie (przed rozpoczęciem pracy należy marker "rozpisać" na kartce papieru).  Po zakończeniu zdobienia odczekać do całkowitego wyschnięcia farby. Następnie  utrwalić motyw żelazkiem w średniej temperaturze, na odwrotnej stronie bądź zabezpieczając go bawełnianą szmatką. Prać w pralce, w temperaturze do 40 stopni, w delikatnym cyklu.

Koszyk

Razem
Brutto
Do kasy

PALETA ART Sp. z o.o.

ul. Geologiczna 16, 02-246 Warszawa

tel. 22 878 18 75 fax 22 878 18 76

hurtownia@paleta-art.pl

Rafał Kamiński +48 603 319 603

rafal.kaminski@paleta-art.pl