22 878 18 75
hurtownia@paleta-art.pl
Rafał Kamiński
+48 603 319 603
rafal.kaminski@paleta-art.pl


ZALOGUJ SIĘ

Firma Paleta Art działa na rynku zaopatrzenia dla plastyków od 1995 roku.
Zaopatrujemy sklepy w profesjonalne artykuły przeznaczone dla artystów plastyków oraz hobbystów.
Od początku swojej działalności kładziemy nacisk na jak najwyższy poziom obsługi naszych Klientów.
Z naszą dużą wiedzą, przyjazną kadrą, modułem zaopatrzenia sklepów plastycznych online i szeroką siecią dystrybucji w Polsce, oferujemy finalnym odbiorcom łatwość i dostępność naszych towarów.

 

Mamy w swojej ofercie materiały artystyczne renomowanych firm:
Derwent, Kuretake, SMLTArt, Lineo, Pidilite, Favini, Lukas, Nerchau, Chameleon, Schjerning, Logan.
Pierwszym poważnym partnerem i bazą do rozpoczęcia działalności była firma Daler-Rowney. DALER-ROWNEY to tradycyjna angielska firma, od 1783 roku produkująca doskonałe farby artystyczne, media, pędzle i  szeroki wachlarz innych produktów niezbędnych w pracach malarza. Po pewnym czasie dołączyliśmy do oferty produkty kolejnych angielskich firm. Pełen asortyment kredek, ołówków i pasteli z firmy  DERWENT  oraz doskonałe markery PROMARKER do prac artystycznych i projektowych. Ofertę pisaków dopełniają japońskie materiały KURETAKE. We włoskiej firmie FAVINI znaleźliśmy interesującą ofertę papierów, którą teraz proponujemy naszym klientom. Chcąc spełnić również oczekiwania artystów amatorów oraz uczniów postaraliśmy się o materiały wysokiej jakości w przystępnej cenie. Hinduskie farby, media dla hobbystów firmy PIDILITE i niemieckie pędzle LINEO to nasza propozycja. Ofertę uzupełniają amerykańskie noże do cięcia pianek i passe-partout firmy LOGAN. W roku 2014 rozszerzyliśmy Naszą ofertę o dwie znane niemieckie marki LUKAS i NERCHAU. Z firmy Lukas w Naszej ofercie znalazły się farby akrylowe i media, a z firmy Nerchau wiele artykułów hobbystycznych takich jak: pisaki do tkanin i porcelany, farby do tkanin i porcelany a także tempery, media do farb i do techniki decoupage. W 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Chameleon produkującą wysokiej jakości markery dla hobbystów. Są one wspaniałym uzupełnieniem oferty pisaków i markerów w naszym portfolio. Od 2016r. nasza oferta hobby powiększyła się o znaną duńską firmę Schjerning-Faver, natomiast wiosną 2017r. pojawiły się u nas pierwsze produkty SMLTArt.

Są to uznani na całym świecie producenci najwyższej jakości materiałów dla plastyków.

Zapraszamy do korzystania z naszej strony internetowej. Staraliśmy się by była zarówno wyczerpującym źródłem informacji o naszych produktach jak i przyjaznym w obsłudze narzędziem, które będzie rzeczywistą pomocą dla naszych klientów i samych artystów. Oprócz opisów, do niektórych materiałów przypisane są filmy wideo, zawierające informacje dotyczące produktu i jego zastosowania. Jeśli są dostępne, załączone są również inne materiały pochodzące od producenta takie jak: ulotki, broszury i tabele kolorów. Mamy nadzieję, że te dokładne i przystępne w odbiorze informacje przekonają wszystkich dlaczego nasze produkty są lepsze od innych.

 

To, co nas wyróżnia, to dbałość o etykę biznesu, kreatywność oraz indywidualne podejście do klienta.
Ponieważ kochamy sztukę staramy się ją wspierać, umożliwiając artystom pracę z materiałami , które spełnią ich oczekiwania.

Koszyk

Razem
Brutto
Do kasy

PALETA ART Sp. z o.o.

ul. Geologiczna 16, 02-246 Warszawa

tel. 22 878 18 75 fax 22 878 18 76

hurtownia@paleta-art.pl

Rafał Kamiński +48 603 319 603

rafal.kaminski@paleta-art.pl