22 878 18 75
hurtownia@paleta-art.pl
Rafał Kamiński
+48 603 319 603
rafal.kaminski@paleta-art.pl


ZALOGUJ SIĘ

Paint Pen

Derwent Paint Pen to innowacyjne, niezwykle wszechstronne narzędzie graficzne o fascynujących możliwościach! Pisak wypełniony jest kryjącą farbą akrylową, występuje w gamie 20 intensywnych barw. Farba odznacza się wyjątkową głębią koloru, także na ciemnym podłożu. Dzięki przeźroczystej obudowie widoczny jest kolor oraz stopień napełnienia.

  • Pisak posiada japońską, wytrzymałą końcówkę o grubości 0,5 mm, co pozwala na uzyskanie nie tylko precyzyjnych, barwnych linii i fantazyjnych wzorów lecz także szerokich pociągnięć. Lecz, co najwazniejsze - oferuje cały wachlarz interesujących efektów graficznych. Mocniejsze dociśnięcie końcówki powoduje wypływ farby, umożliwia to tworzenie kleksów, które możemy rozdmuchiwać po powierzchni papieru lub pozwalać by swobodnie się rozpływały. Możemy rozprowadzać farbę pędzlem, rozcieńczać ją wodą oraz mieszać różne kolory bezpośrednio na papierze. Możemy też stosować metodę napryskiwania farby na suche lub zwilżone podłoże. Wciśnięcie końcówki umożliwia pokrywanie większych powierzchni.
  • Farba pigmentowa na bazie wody jest permanentna, odznacza się doskonałą odpornością  na działanie światła i dużą siłą krycia.
  • Pisaki Derwent Paint Pen należy wstrząsnąć przed użyciem (zaleca się wielokrotne wstrząsanie oraz nieco mocniejszy docisk przez pierwszym użyciem, aby farba dopłynęła do końcówki). Po zakończeniu pracy należy od razu nałożyć zatyczkę i przechowywać pisaki w pozycji horyzontalnej.
  • Jeśli wypłynęła zbyt duża ilość tuszu i powstają kleksy, należy ustawić pisak końcówką do góry, wcisnąć ją i poczekać aż nadmiar tuszu wpłynie do zbiorniczka, na koniec wytrzeć końcówkę chusteczką. Jeśli końcówka zaschnie, należy wyjąć ją z pisaka i umieścić na kilka minut w ciepłej wodzie. Nastepnie osuszyć końcówkę chusteczką, włożyć do pisaka i ponownie go aktywować.
  • Przykłady wykorzystania pisaków:
    https://www.youtube.com/watch?v=HMnqJP_h-XM  

Koszyk

Razem
Brutto
Do kasy

PALETA ART Sp. z o.o.

ul. Geologiczna 16, 02-246 Warszawa

tel. 22 878 18 75 fax 22 878 18 76

hurtownia@paleta-art.pl

Rafał Kamiński +48 603 319 603

rafal.kaminski@paleta-art.pl