• Derwent Art
 • Kreul
 • Kuretake Zig
 • Lineo
 • Chameleon Art
 • Schjerning
 • Lukas
 • Nerchau
 • SMLTArt
 • Zieler
Producenci
 
Regulamin
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 1. Administratorem Danych Osobowych jest Paleta Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Geologiczna 16, 02-246 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000054674, posiadająca nadane numery NIP: 5261027153, REGON: 011127462.
 2. Dane osobowe Klientów przetwarzane będą na potrzeby związane z rejestracją w bazie firmy Paleta Art. Sp. z o.o. oraz w przypadku udzielenia stosownej zgody do marketingu naszych produktów i usług oraz udziału w usłudze Newsletter. W przypadku zakupu towarów, dane osobowe przetwarzane będą w celu prawidłowej realizacji umowy kupna-sprzedaży produktów Sprzedawcy, jak też ich wysyłki.
 3. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b) i f) RODO w celach wskazanych powyżej. 
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do dokonywania transakcji w ramach sprzedaży. Brak podania danych osobowych uniemożliwia utworzenie konta w firmie Paleta Art. Sp. z o.o. oraz dokonywanie transakcji w ramach sprzedaży. Nie dotyczy to przetwarzania danych dla celów handlowych i marketingowych, które dokonywane jest tylko w przypadku dobrowolnego wyrażenia zgody, niezależnie od transakcji w ramach sprzedaży.
 5. Dane osobowe Sprzedawca przekazywać będzie do firm obsługujących Sprzedawcę w zakresie teleinformatycznym, bankom, w przypadku konieczności prowadzenia rozliczeń oraz realizującym działania marketingowe, jak również realizujących dostawę towaru, w szczególności:
 • UPS POLSKA SP Z O O z siedzibą w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 1/3, 01-222 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000036680, NIP: 5221004200, REGON: 010771280
 • POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA  z siedzibą w Warszawie przy ul. RODZINY HISZPAŃSKICH 8, 00-940 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Gospodarczego Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000334972, NIP: 5250007313 REGON: 010684960
 • DPD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. MINERALNA 15; 02-274 WARSZAWA wpisaną do rejestru przedsiębiorców Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000028368 NIP: 5260204110, REGON: 012026421
    6.Klient może skorzystać z następujących metod dostawy lub odbioru zamówionego Produktu:
       Przesyłka kurierska lub odbiór osobisty.
       Klient może skorzystać z następujących metod płatności:
       Płatność przelewem tradycyjnym na konto Sprzedawcy.
       Płatności elektroniczne. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Banki dostępne w usłudze "Pay-by link": mTransfer – mBank, Inteligo – PKO BP, Bank Pekao, Bank PKO – IKO, Bank PKO- IPKO,               Bank Pekao- PeoPay, VOLKSWAGEN BANK – POLSKA, Bank Zachodni WBK, BNP PARIBAS, Pocztowy24, Deutsche Bank, SGB Bank SA, GET IN BANK, Credit           Agricole, ING, BNP PARIBAS eBGŻ, Raiffeisen Bank Polska, Eurobank, Millennium BANK, BOŚ Bank, Citi Bank Handlowy, Alior Bank, PBS Bank, NET – Bank           Express, Toyota Bank, PLUS Bank, T-Mobile – Usługi bankowe, Płatności BLIK.  Operatorzy kart płatniczych: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard               Electronic, Maestro.

        Szczegółowe informacje na temat metod dostawy oraz akceptowalnych metod płatności znajdują się na stronie www.paleta-art.pl.
        W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek                bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 
Dane osobowe Klientów nie będą przekazywane do państw trzecich. Każdy Klient ma prawo żądać od Sprzedawcy dostępu do swoich danych, ich sprostowania (poprawiania), przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem przez Sprzedawcę danych osobowych, Klientowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu usunięcia danych osobowych Użytkownik może skontaktować się z Biurem Obsługi wysyłając formularz usunięcia danych bądź mailowo – podając swoje dane osobowe, adres firmy, adres e-mail oraz numer telefonu (podane podczas rejestracji) w celu potwierdzenia tożsamości użytkownika i jego prawidłowej identyfikacji w bazie danych klientów firmy Paleta Art. Sp. z o.o. W oparciu o dane osobowe Klientów, Sprzedawca nie będzie podejmować zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji transakcji w firmie Paleta Art oraz rozpatrywania reklamacji. Nadto dane osobowe są przetwarzane przez okres posiadania przez Klienta konta w firmie Paleta Art. Sp. z o.o., nie dłużej niż 5 lata od likwidacji konta w Paleta Art. Sp. z o.o. Jeżeli Klient dokonuje transakcji bez zakładania konta w Paleta Art. Sp. z o.o wówczas dane są przetwarzane przez okres 5 lat od dnia transakcji. W przypadku przetwarzania danych osobowych w prawnie usprawiedliwionych celach Sprzedawcy dane są przechowywane na czas ich realizacji. W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody Klienta dane są przechowywane do czasu cofnięcia zgody. Użytkownik ma prawo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które są przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody. Cofniecie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej wycofaniem. Formularze zamówień i rejestracji, które wymagają podania danych osobowych, są umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu. Łączenie z nimi odbywa się z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer), dzięki czemu wszystkie dane osobowe są szyfrowane i niemożliwe do odczytania przez osoby trzecie. Szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych osobowych i polityki prywatności znajdują się w Polityce prywatności i plików cookies, która dostępna jest pod adresem …
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl