Derwent Komplet National Trust Pastele w kredce Pastel 12 2306101

ilość
szt.
Dostępność: na wyczerpaniu
Producent: Derwent
Kod kreskowy: 5028252632508
Kod producenta: 2306101

Zestaw National Trust Pastel zawiera 12 pasteli w kredce, w kolorach: Process Yellow, Violet, Cyan, Pea Green, Carbon Black, Titanium White, Mid green, Tangerine, Cerulean Blue, Naples Yellow, Raspberry, Venetian Red.

Opis

Derwent od zawsze proaktywnie działa w zakresie dbania o środowisko. Stworzenie ekskluzywnej serii "National Trust" jest inicjatywą wspierającą organizację National Trust’s Riverlands. 10% z każdego sprzedanego zestawu zasili fundację i wesprze projekty związane z rzeką Derwent. Przekazane zostanie minimum 10000 funtów brytyjskich.

National Trust for Places of Historic Interest or Natural Beauty – brytyjska organizacja zajmującą się ochroną zabytków i przyrody w Anglii, Walii i Irlandii Północnej. National Trust został założony przez Roberta Huntera, Hardwicke’a Rawnsleya i Octavię Hill w 1895 roku jako organizacja użyteczności publicznej. Aktualnie przewodniczącym National Trust jest Książę Karol.

National Trust Riverlands opiekuje się terenami rzecznymi - dba o czystość wody, zwierzęta zamieszkujące rzeki jak i okolice, troszczy się o różne gatunki roślinności.

Zestaw National Trust Pastel zawiera 12 pasteli w kredce, w kolorach: Process Yellow, Violet, Cyan, Pea Green, Carbon Black, Titanium White, Mid green, Tangerine, Cerulean Blue, Naples Yellow, Raspberry, Venetian Red.

Piękno artystycznych pasteli w wygodnej formie kredki

Pastela sucha w kredce Derwent

Kredki Pastelowe Derwent Pastel Pencils to doskonałe, suche pastele w wygodnej drewnianej oprawce. Gruby, czteromilimetrowy rdzeń pozwala cieszyć się swobodą ekspresji i mieszać barwy jak w przypadku pasteli w sztyfcie umożliwiając jednocześnie bardziej precyzyjną pracę. Można je stosować na mokro i na sucho, a także w połączeniu z innymi technikami.

  • Większa kontrola podczas pracy
  • Delikatna, pudrowa konsystencja
  • Naturalnie wodorozpuszczalne
 

Wygodna forma kredki zwiększa precyzję pracy i minimalizuje zabrudzenia. Derwent Pastel Pencils po zaostrzeniu sprawdzają się przy detalach. Można je mieszać, rozcierać i blendować uzyskując pełen wachlarz efektów, takich jak precyzyjne linie i szczegółowe studia pastelowe.

Pastele w naturalny sposób rozpuszczają się w wodzie tworząc delikatne rozmycia.

Pastele suche w kredce - w plenerze

 

Kredki Derwent Pastel Pencils sprawdzają się zarówno w swobodnym stylu pracy jak i przy detalach. Kolory można blendować bez ograniczeń by uzyskać pożądany odcień. Naprawdę dużo łatwiejsze staje się oddanie niuansów kolorystycznych w szkicach z natury. Stosowanie tego samego rodzaju kredek do opracowania detali gwarantuje spójność w mojej pracy i zwiększa realistyczną wierność naturze, co jest istotne przy mojej skłonności do perfekcjonizmu. Moim skromnym zdaniem nie mają sobie równych, szczególnie jeśli chodzi o rysowanie dzikiej przyrody.

Martin Aveling - Profesjonalny Artysta

 

 

Wiewiórka narysowana suchymi pastelami w kredce Derwent Pastel Pencil, autor: David Cook

Zobacz też:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl