Derwent Komplet National Trust ołówki Graphic 2306104

ilość
szt.
Dostępność: na wyczerpaniu
Producent: Derwent
Kod kreskowy: 5028252632539
Kod producenta: 2306104

Zestaw National Trust Graphic zawiera 12 ołówków Derwent Graphic: 9H, 6H, 3H, 2H, H, F, HB, B, 2B, 3B, 6B, 9B.

Opis

Derwent od zawsze proaktywnie działa w zakresie dbania o środowisko. Stworzenie ekskluzywnej serii "National Trust" jest inicjatywą wspierającą organizację National Trust’s Riverlands. 10% z każdego sprzedanego zestawu zasili fundację i wesprze projekty związane z rzeką Derwent. Przekazane zostanie minimum 10000 funtów brytyjskich.

National Trust for Places of Historic Interest or Natural Beauty – brytyjska organizacja zajmującą się ochroną zabytków i przyrody w Anglii, Walii i Irlandii Północnej. National Trust został założony przez Roberta Huntera, Hardwicke’a Rawnsleya i Octavię Hill w 1895 roku jako organizacja użyteczności publicznej. Aktualnie przewodniczącym National Trust jest Książę Karol.

National Trust Riverlands opiekuje się terenami rzecznymi - dba o czystość wody, zwierzęta zamieszkujące rzeki jak i okolice, troszczy się o różne gatunki roślinności.

Zestaw National Trust Graphic zawiera 12 ołówków Derwent Graphic: 9H, 6H, 3H, 2H, H, F, HB, B, 2B, 3B, 6B, 9B.

W sztukach plastycznych, niezależnie od techniki, stylu czy umiejętności  podstawą jest dobry ołówek. Derwent Graphic to znakomity wybór dla każdego artysty. Te wysokiej jakości ołówki o tradycyjnym wyglądzie produkowane są w gamie 20 twardości - od ostrych i precyzyjnych 9H do miękkich, łatwo rozmazujących się 9B. Dzięki sześciokątnej obudowie są wygodne w użyciu. Łatwo się je temperuje, uzyskując ostrą, precyzyjną końcówkę.

Derwent Graphic ołówek 2B

Zobacz też:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl