Kuretake Zestaw Limitowany 4szt. (4 pisaki = 5 końcówek)

ilość
szt.
Dostępność: duża ilość
Producent: Kuretake
Kod kreskowy:
Kod producenta: KZL4

Opis

Uniwersalny zestaw! Zawarte w nim pisaki pozwalają m.in. na tworzenie precyzyjnych detali, wygodne zamalowanie większych obszarów, malowanie odbijającego się światła. Pięć rodzajów końcówek stwarza ogromne możliwości!

4 pisaki = 5 końcówek

Brush pen #55 Nihon-Date Kabura (DF150-55B)

Pisak posiada dwie końcówki - precyzyjna twarda oraz miękka o kształcie pędzelka - obie dają bardzo duże możliwości. Pisanie, rysowanie detali, zapełnianie większych powierzchni - Nihon-Date Kabura nadaje się do tych wszystkich celów. Zawiera czarny tusz barwnikowy na bazie wody.


ZIG Cartoonist Brush Pen White (CNBW-01S)
Pisak z wodnym, szybkoschnącym, pigmentowym tuszem w kolorze białym. Posiada miękki pędzelek z syntetycznego włosia pozwalający na uzyskanie linii o zróżnicowanej grubości. Idealny do kaligrafii, mangi itp. Precyzyjny szpic pozwala na dodawanie blików i pracę z detalami jak też wprowadzanie poprawek.


Zig Cartoonist Mangaka 01 (CNM-01-010)

Precyzyjny cienkopis z okrągłą końcówką. Świetny do użycia zarówno z akwarelami jak i markerami alkoholowymi. Zawiera czarny tusz pigmentowy na bazie wody.


Zig Cartoonist Mangaka Flexible Fine (CNMF-010)

Elastyczna końcówka w kształcie pędzelka sprawdzi się w rysunku i kaligrafii. Bardzo łatwo się nim operuje - siłą nacisku i nachyleniem pisaka decydujemy o grubości linii. Świetny do użycia zarówno z akwarelami, jak i markerami alkoholowymi. Zawiera czarny tusz pigmentowy na bazie wody.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl