Blog kategorie
 
Plener akwarelowy w Warszawie
Plener akwarelowy w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na akwarelowy plener z okazji World Watercolor Month!
Wydarzenie na Faceobok:
 
Program
* Punkt organizatorów *
11:00-16:00 - Wypożyczalnia produktów Kuretake.
Podczas całej imprezy będzie można wypożyczyć produkty Kuretake, by je poznać, eksperymentować z nimi. Jest to najlepsza okazja na poznanie farb Gansai Tambi, markerów akwarelowych i wielu innych!
Regulamin wypożyczalni podamy wkrótce - będzie dostępny zarówno na stronie wydarzenia na Facebooku, jak i do wglądu na stoisku organizatorów podczas imprezy.
11:00-16:00 Darmowe kolorowanki i próbki papierów SMLTArt
13:00 - 16:00 Stwórz własną zakładkę akwarelowo-kaligraficzną!
Litera i plama to doskonałe połączenie. Tutaj możesz stworzyć własną zakładkę, wystarczy akwarelowe tło i wykaligrafowane litery! Jeśli nie chcesz kaligrafować to stwórz własną plamę, a profesjonalny kaligraf naniesie treść.
 
* Punkt technik akwarelowych *
Jak zacząć przygodę z akwarelą? - Przezdolna Aleksandra Hartman znana też pod pseudonimem Kaligracja wprowadzi Was w fascynujący świat farb wodnych:
11:00-13:00 - Proste malunki akwarelowe - Jak namalować kwiaty? Listki? Na co zwracać uwagę podczas tworzenia? Od czego zacząć?
13:30 - 16:00 - Akwarelowe triki - Dowiedz się jak uzyskać efekty specjalne podczas malowania farbami wodnymi. W czym pomoże sól? Czym jest laserunek? Poinstruujemy Cię jak uzyskać akwarelowy efekt wow!
 
*Punkt Performance *
12:30 - 14:00 - akwarela na dużym formacie - Aleksandra Ćwikowska - pokaz łączenia technik akwareli z kaligrafią. Dwie pasjonujące dziedziny artystyczne oraz uznana kaligrafka Aleksandra Ćwikowska! Obejrzyj ekscytującą kreację kaligraficzno-akwarelowego dzieła, zainspiruj się nieskrępowanym procesem tworzenia!
15:00 - 16:00 - Kaligrafia akwarelowa - krótka lekcja kaligrafii pędzlem. Na mini warsztatach poznacie autorski krój pisma nazywany “Faworkiem”, który jest doskonałym pretekstem do zaprzyjaźnienia się z pędzlem lub brush penem. - zajęcia prowadzi Aleksandra Ćwikowska
 
Konkurs!
Spośród osób, które przybędą na plener i opublikują na instagramie post z oznaczeniami @paletaart @tintaplastyczna @niceletterstudio @kuretakezig_polska #kuretakepolska #plenerkuretake wybierzemy zdjęcia, które najbardziej chwycą nas za serducha! Pokaż na zdjęciu jak malujesz / co malujesz 🙂
Do wygrania są trzy zestawy limitowane Kuretake stworzone z okazji World Watercolor Month oraz voucher na warsztaty indywidualne w Nice Letter Studio!
 
Prezenty!
Dla pierwszych uczestników mamy wodne pisaki japońskiej marki Kuretake! 🙂 Wybraliśmy te modele, które są świetne zarówno do kaligrafii jak i rozmywania wodą dla uzyskania akwarelowych efektów!
Przy stoliku organizatorów będziemy rozdawać próbki papierów SMLTArt, kolorowanki (ilość ograniczona, nie czekaj 🙂
 
Rabaty!
Tinta dla Plastyków - Kod na rabat 15% jest ważny w dniu pleneru. Kod otrzymasz w Punkcie organizatorów. Sklep Tinta dla Plastyków jest czynny w godzinach 10-15.
 
Co przynieść:
- podkładkę do malowania
- podczas pleneru będziemy wypożyczać przybory Kuretake oraz rozdawać próbki papierów SMLTArt jednak ze względu na ich ograniczoną ilość zachęcamy do przyniesienia swoich ulubionych produktów do malowania 🙂
- przydadzą się: koc lub składany stołek turystyczny - na Placu są ławki ale nie jest ich dużo. Będziemy dysponowali też plastikowymi krzesłami, ale jest ich ilość również jest ograniczona. Informacje na miejscu w Punkcie organizatorów.
 
Dodatkowe informacje:
- będziemy mieli przygotowanych dużo słoików na wodę
- przy stoliku organizatorów będzie możliwe napełnienie kubka czystą wodą 🙂
Ponadto zapraszamy na powiązany cykl spotkań akwarelowych z modelem na żywo! Link do cyklu wydarzeń: https://www.facebook.com/events/656420256218621/656420266218620/
 
Do zobaczenia!

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI:

REGULAMIN  WYPOŻYCZANIA  ARTYKUŁÓW  PLASTYCZNYCH podczas Pleneru Akwarelowego
Kuretake x Nice Letter Studio x Tinta dla Plastyków w dniu 16.lipca 2022

 1. Niniejszy regulamin obejmuje zasady korzystania, warunki, zakres praw i odpowiedzialności osób korzystających z wypożyczenia artykułów plastycznych. Wraz z akceptacją niniejszego regulaminu
  staje się on Umową między Wypożyczającym, a Paleta Art. Sp. z o.o.
 2. Artykuły plastyczne są własnością Paleta Art. Sp. z o.o.
 3. Aby wypożyczyć artykuły plastyczne, należy spełnić następujące warunki:
  1. przedstawić aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem, z którego pracownik Paleta Art. Sp. z o.o. spisze dane wypożyczającego,
  2. zapoznać się z regulaminem oraz go podpisać,
  3. uiścić kaucję za wypożyczenie.
 4. Wypożyczający zobowiązuje się do:
  1. korzystania z artykułów plastycznych zgodnie z przeznaczeniem,
  2. zwrotu artykułów plastycznych do miejsca wypożyczenia tj. Mobilnej Wypożyczalni
   Paleta Art. Sp. z o.o. w wyznaczonym terminie. Brak zwrotu w wyznaczonym czasie będzie skutkował rozliczeniem kaucji.
  3. przestrzegania zakazu przekazywania wypożyczonych produktów osobom trzecim.
  4. niezwłocznego zgłoszenia problemów związanych z korzystaniem z wypożyczonych produktów.
 5. Utrata wypożyczonego artykułu, na skutek okoliczności za które ponosi odpowiedzialność wypożyczający w tym kradzieży lub zgubienia, będzie skutkowała rozliczeniem kaucji.
 6. Jeżeli pracownik Paleta Art. Sp. z o.o. uzna Klienta za niewiarygodnego, może odmówić wypożyczenia artykułów plastycznych bez podania przyczyny.
 7. Paleta Art. Sp. z o.o. przechowuje dane osobowe Wypożyczającego jedynie na czas wypożyczenia produktu i wyłącznie w tym celu. Podpisany regulamin oraz dane z dokumentu są oddawane Wypożyczającemu w momencie zwrotu produktów do Mobilnej Wypożyczalni.

Akceptuję regulamin:..................................................................................................................

DANE WYPOŻYCZAJĄCEGO:

 1. Imię i nazwisko wypożyczającego: ………………………………………………………………………………………………………
 1. PESEL lub numer dokumentu: .............................................................................................
 1. Numer telefonu: ………………………………………………………………………………………………………………………………….
 1. Wypożyczone produkty i wysokość kaucji: ………………………………………………………………………………………….
 1. Godzina zwrotu wypożyczonego produktu: …………………………………………………………………………………………

Pracownik Paleta Art. Sp. z o.o.    …..:……………………………………………………………………................................

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl