Kuretake Zestaw Watercolor Flowers - Glazing EW-1

ilość
szt.
Dostępność: duża ilość
Producent: Kuretake
Kod kreskowy: 4901427327229
Kod producenta: EW-1

Opis

Zestaw powstał z okazji World Watercolor Month 2022. Produkowane w Japonii produkty Kuretake zostały wyselekcjonowane i skomponowane w atrakcyjne zestawy dedykowane różnym technikom malarstwa wodnego. Do produktów dołączono ilustrowane instrukcje krok po kroku.

Wspaniałe zestawy dla pasjonatów jak i początkujących - z instrukcją łatwo będzie poznać nowe produkty oraz nową technikę.

"Glazing", czyli po polsku laserunek, jest techniką nakładania na siebie kolejnych cienkich warstw akwareli. Można nakładać na siebie ten sam kolor (w celu zwiększenia głębi, przyciemnienia czy zwiększenia nasycenia odcieni) lub kolory różne dla uzyskania nowych barw. Należy wysuszyć dany obszar pracy przed nałożeniem kolejnej warstwy.


Zawartość:

  • 6 kostek tradycyjnej japońskiej farby wodnej Gansai Tambi w odcieniach: No. 13 Lilac, No.14 Cherry Blossom Pink, No. 31 Cadmium Scarlet, No. 36 Rose Madder Deep, No. 37 Purple, No. 54 Olive Green
  • odporny na wodę oraz blaknięcie cienkopis Mangaka 01 z szarym tuszem pigmentowym
  • ZIG Wink of Stella Brush II - brush pen z pędzelkiem z włosia, zawierający przezroczysty tusz z mieniącym się pyłkiem
  • precyzyjny pędzelek na wodę ZIG Watercolor System Brush2O Detailer
  • 2 arkusze papieru 100x148mm (jeden z nadrukowanym wzorem maków)
  • ilustrowana instrukcja (w języku angielskim) pokazująca krok po kroku jak namalować akwarelowe kwiaty

Zestaw zapakowany jest w estetyczne transparentne pudełko, które może służyć jako piórnik.

Opakowanie ma wymiary 102x16x193mm

 

Skrócone opisy serii produktów, które pojawiły się w zestawie:

Gansai Tambi - japońskie farby wodne

Kuretake Gansai Tambi to tradycyjne, wytwarzane ręcznie, japońskie farby wodne łączące właściwości akwareli oraz gwaszu. Opracowane zostały przy współpracy z  japońskimi artystami. Dzięki ograniczeniu do minimum ilości komponentów farby charakteryzują się bardzo wysokim stężeniem pigmentu oraz niespotykaną, wyjątkowo gładką i kremową konsystencją. Idealnie, wręcz zachwycająco rozpuszczają się i niezwykle łatwo przechodzą na pędzel, a następnie na papier.

W zestawie znajdują się odcienie No. 13 Lilac, No.14 Cherry Blossom Pink, No. 31 Cadmium Scarlet, No. 36 Rose Madder Deep, No. 37 Purple, No. 54 Olive Green.

Gansai Tambi są fantastyczne też do kaligrafii stalówką.

Farby Gansai Tambi w użyciu ze stalówką.

Dowiedz się więcej w kategorii Gansai Tambi.

 

ZIG Wink of Stella Brush II

Japoński pisak pędzelkowy Wink of Stella Brush umożliwia precyzyjne wprowadzanie do pracy efektu brokatu. Końcówka z nylonowego włosia pozwala uzyskać linie o zróżnicowanej grubości, co daje dużą artystyczną swobodę. Marker wypełniony jest wysokiej jakości tuszem pigmentowym na bazie wody.

Tusz jest bezpieczny dla zdjęć, bezkwasowy, odporny na światło, bezzapachowy i wolny od ksylenu.

Idealny do kaligrafii, ilustracji, dodawania migotliwych detali lub pokrycia drobniutkim brokatem większych powierzchni.

W zestawie znajduje się Wink of Stella Brush II "Clear" z przezroczystym tuszem i srebrzystym pyłkiem (jak na poniższym wideo).

Więcej w kategorii Wink of Stella Brush.

 

Cienkopis Mangaka

Kuretake Zig Mangaka to precyzyjne cienkopisy z okrągłą końcówką produkowane w różnych grubościach oraz brushpeny Flexible z elastyczną końcówką, pozwalające na rysowanie linii o zróżnicowanej grubości. Spotkają się z uznaniem twórców mangi oraz komiksów jak i architektów, ilustratorów, projektantów poszukujących profesjonalnych pisaków w przystępnej cenie. Zawierają pigmentowy tusz na bazie wody, który doskonale współgra ze wszystkimi markerami na bazie alkoholu, z farbami akwarelowymi i jest odporny na ścieranie gumką. Pisaki nie powodują powstawania smug przy pokrywaniu większych powierzchni. Dostępne są w gamie pięciu kolorów - czerń, szarość, sepia, fiolet oraz błękit.

W zestawie znajduje się cienkopis o grubości 01 z szarym tuszem.

Kuretake Mangaka

Więcej w kategorii Mangaka.

 

Pędzelek ze zbiorniczkiem na wodę ZIG Watercolor System Brush H2O jest świetnym towarzyszem podczas każdego pleneru. Nie ma potrzeby noszenia ze sobą pojemniczków na wodę i pędzli ponieważ to narzędzie łączy je w jedno! Przenośny, łatwy w użyciu i uniwersalny w zastosowaniu. Można go użyć do rozmycia wodorozpuszczalnych kredek, ołówków, sztyftów, farb czy też markerów na bazie wody.

W zestawie znajduje się precyzyjny pędzelek "Detailer".

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl