Opcje przeglądania
Producent

Matowe farby kredowe do szkła i porcelany. Do malowania odpornych na wysoką temperaturę materiałów takich jak: porcelana, szkło, ceramika, terakota, metal. Gęste, kryjące, szybkoschnące i odporne na działanie światła. Produkowane w oparciu o minimum 60% odnawialnych materiałów naturalnego pochodzenia.

Zobacz więcej

Sposób użycia: Przed rozpoczęciem pracy wymieszać farbę przez energiczne potrząsanie. Powierzchnia powinna być wolna od tłuszczu i kurzu. Farbę nakładać pędzelkiem z miękkiego włosia. Nie stosować na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Do momentu utrwalenia farbę można usuwać przy pomocy wody. Czas wysychania (przed wypaleniem) – 4 godziny. W celu utrwalenia umieścić w zimnym piekarniku, nastawić temp. na 160 stopni C i wypalać przez 90 min. Pozostawić do ostygnięcia. Po utrwaleniu motyw jest odporny na działanie wody, a pomalowane przedmioty można myć w zmywarce. Pędzle czyścić wodą bezpośrednio po zakończeniu pracy.

wzornik kolorów Farby do zkła i porcelany Kreul Glass & Porcelain Chalky

Mimo iż są to farby na bazie wody, nie należy rozcieńczać ich wodą. Do rozcieńczania służy medium Glass&Porcelain Thinning Medium KREUL (kod 16273).

Wideo przedstawiające trzy serie farb Glass&Porcelain (Classic, Clear oraz Chalky):

Farby kredowe do szkła i porcelany

Kolory widoczne na ekranie mogą różnić się od barw rzeczywistych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl