Opcje przeglądania
Producent

KREUL Glass&Porcelain Clear to transparentne farby do szkła i ceramiki umożliwiające uzyskanie efektu barwionego szkła / witrażu. Są to farby wodne, charakteryzują się połyskiem, krótkim czasem schnięcia i światłotrwałością. Po wypaleniu stają się odporne na działanie wody, a pomalowane przedmioty można myć w zmywarce. Farby te, przynajmniej w 60% wytwarzane są w oparciu o surowce odnawialne, pozyskiwane z naturalnych źródeł.

Zobacz więcej

Podczas pracy farby mają „mleczny” odcień, w pełni transparentne stają się po wypaleniu.

Odpowiednie do malowania przedmiotów odpornych na wysoką temperaturę, jak np. porcelana, szkło, szkliwiona ceramika, terakota i metal. Można używać również do malowania materiałów nieodpornych na wysoką temperaturę, takich jak: plexi, lustra i tworzywa sztuczne. Nie stosować na powierzchniach mających kontakt z żywnością.  Czas wysychania – 4 godziny. Aby przedmiot utrwalić, należy umieścić go w zimnym piekarniku i po nagrzaniu wypalać w temperaturze 160 ⁰C przez 90 min

Dla uzyskania efektu imitującego witraż polecamy przed malowaniem farbami do szkła i porcelany Kreul Clear użycie konturówki do szkła i porcelany.

Wideo przedstawiające trzy serie farb Glass&Porcelain (Classic, Clear oraz Chalky):

Kolory widoczne na ekranie mogą różnić się od barw rzeczywistych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl