Opcje przeglądania

Pisak wypełniony jest kryjącą farbą akrylową, która odznacza się wyjątkową głębią koloru, również na ciemnym podłożu. Występuje w gamie 20 intensywnych barw. Dzięki przeźroczystej obudowie widoczny jest kolor oraz stopień napełnienia. Posiada wytrzymałą, japońską końcówkę o grubości 0,5 mm, co pozwala na wykonanie zarówno precyzyjnych, barwnych linii i fantazyjnych wzorów jak i szerokich pociągnięć. Co najważniejsze - oferuje cały wachlarz interesujących efektów graficznych.

Marker z farbą - Derwent Paint Pen

Mocniejsze dociśnięcie końcówki powoduje wypływ farby - umożliwia to tworzenie kleksów, które możemy rozdmuchiwać po powierzchni papieru lub pozwolić by swobodnie się rozpływały. Można też rozprowadzać farbę pędzlem, rozcieńczać ją wodą, mieszać różne kolory bezpośrednio na papierze lub stosować metodę napryskiwania farby na suche lub zwilżone podłoże.

Zobacz więcej

Wciśnięcie końcówki pozwala również na pokrywanie większych powierzchni.Pisaki Derwent Paint Pen należy wstrząsnąć przed użyciem oraz nieco mocniej docisnąć przez pierwszym użyciem, aby farba spłynęła do końcówki. Po zakończeniu pracy należy od razu nałożyć zatyczkę i przechowywać pisaki w pozycji horyzontalnej.Jeśli wypłynęła zbyt duża ilość tuszu i powstają kleksy, należy ustawić pisak końcówką do góry, wcisnąć ją i poczekać aż nadmiar tuszu wpłynie do zbiorniczka. Na koniec wytrzeć końcówkę chusteczką. Jeśli końcówka zaschnie, należy wyjąć ją z pisaka i umieścić na kilka minut w ciepłej wodzie. Następnie osuszyć końcówkę chusteczką, włożyć do pisaka i ponownie go aktywować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl