Opcje przeglądania
Producent
rodzaj kredki

 

W efekcie intensywnych badań i testów firma Derwent z dumą przedstawia linię kredek – Derwent Lightfast Pencils. To pierwsze kredki tej marki, których spoiwo bazuje na oleju. Są w 100% światłotrwałe, o niespotykanie gładkiej teksturze - praca z nimi to ogromna przyjemność.  Zdaniem producenta jest to najlepsza linia kredek Derwent w historii.

Lightfast Pencils powstały z potrzeby stworzenia kredki całkowicie odpornej na działanie światła. 

Zobacz więcej

Skład rdzenia to innowacyjna formuła gwarantująca trwałość koloru przez okres 100 lat w warunkach muzealnych. Bazą jest tu olej, dzięki czemu struktura rdzenia jest gładka, co zapewnia dużą intensywność koloru oraz umożliwia doskonałe mieszanie barw i uzyskanie efektów malarskich. Gruby rdzeń pozwala osiągnąć głębię koloru, dodając ekspresji każdemu rysunkowi.

Gama obejmuje aż 100 barw dobrze współpracujących z innymi kredkami i mediami do farb olejnych (jak np. terpentyna bezzapachowa). Wszystkie kolory są profesjonalnej jakości, wytwarzane są z najwyższej klasy naturalnych materiałów i czystych pigmentów. Spełniają międzynarodowe normy światłotrwałości: ASTM D6901 i Blue Wool Scale ISO 105.

  • Profesjonalnej jakości kredki na bazie oleju, doskonale kryjące
  • Świetnie współpracują z innymi kredkami, pigmenty łączą się tworząc nowy kolor (rzeczywiście łączą się - w odróżnieniu od tradycyjnego mieszania kolorów przez nakładanie kilku warstw)
  • Dostępne w starannie wyselekcjonowanej gamie 36 intensywnych, kryjących kolorów
  • 100% światłotrwałości (zgodne z normami ASTM D-6901 i Blue Wool Scale ISO 105)
  • Dobrze współpracują z mediami do farb olejnych
  • Tworzą odporny na kruszenie ostry szpic - do rysowania detali

 

 

 

 

Poznaj dedykowany kredkom Lightfast papier

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl